Backcountry běžky Sporten RANGER 68-60-65 protismyk

Nejširší z řady širokých Backcountry běžek české značky Sporten s mírami 68-60-65 a ocelovými hranami určená pro zdolávání cest a závějí mimo upravené stopy. Skluznice s protismykem (šupinami).

Varianta
Produkt ukončen Produkt ukončen Produkt ukončen Produkt ukončen Produkt ukončen Zvolte variantu
Značka: Sporten
3 790 Kč –5 % 3 599 Kč
Kategorie: Backcountry běžky
Záruka: 2 roky
profil lyže: 68 - 60 - 65
určení: terén mimo stopu
jádro lyže: dřevěné
stoupání: protismyk (šupiny)
hrany: ocelové
vázání: montované (není součástí lyže)
Backcountry běžky Sporten RANGER 68-60-65 protismyk
3 790 Kč –5 %
  • terénní Backcountry běžka pro jízdu mimo upravené stopy lyžařských magistrál
  • široký profil 68 - 60 - 65 určený pro zdolávání sněhových závějí, do stopy se nevejde
  • poctivá lyže s jádrem ze dřeva, které vás svojí čistou přírodní krásou bude těšit skrze průhledné části vrchní grafiky
  • netradičně zajímavý grafický motiv vzbuzující atmosféru horských plání v zataženém větrném zimním dni
  • ocelové hrany jistí Váš skluz a podrží na neupravených cestách
  • provedení protismyk se stoupacími šupinami (lyže se nemaže)
  • doporučeno Backcountry vázání Rottefella NNN BC Manual

Sporten Ranger je Backountry běžka širší než sesterská řada Forester v čistě terénním provedení pro zdolávání sněhem zapadané zimní krajiny stranou od udržovaných stop, kam se svým na běžky rozložitým profilem 68 - 60 - 65 nevejde. Ve volném sněhu i ve sjezdech se můžete opřít o ocelové hrany jako na klasických sjezdových lyžích "alpského typu".

Made in Czech Republic lyže je vyrobená mistry lyžaři u nás doma na Vysočině z poctivého dřeva, které vyniká a potěší svojí čistou přírodní krásou skrze průhledné části vrchního grafického překrytí lyže. Grafické pojetí této řady lyží je vůbec zajímavé a na pohled vzbuzuje atmosféru lesních zasněžených plání uprostřed hor v zataženém mlhavém zimním dni přesně v takových místech, kam vás vaše dobrodružná povaha požene s vaším Foresterem uprostřed zimy sněhovou fujavicí

Skluznice v provedení MgE, tedy s protismykem zvaným šupiny, které skalní jezdci občas pocitově považují za zpomalující prvek, nám ostatním šetří zapatlané ruce a nelehká alchymistická dilemata, kterou barvu máznout, abychom se i tak vraceli s kilogramy sněhu přilepenými ke skluznici.

Sporten Ranger vzhledem k šířce a použití lyže doporučujeme kombinovat s plnokrevným Backcountry vázáním Rottefella NNN BC Manual.

Vázání není součástí lyže a dokupuje se zvlášť. Lyže nemá přípravu v podobě NIS desky a je určena pro přímou montáž vázáni. Nevíte-li si rady s výběrem, nestyďte se nám napsat (obchod@zimnismecka.cz) a společně to dáme dohromady.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: