dámské Backcountry boty na běžky Alpina TRAVERSE EVE NNN BC

Dámská verze suché (Alpitex) a mimořádně teplé (Thinsulate) Backcountry skituristické pohorky vyšší střední třídy se zpevněným kotníkem a BC verzí podrážky Rottefella NNN pro dlouhé přejezdy zimní krajinou i pěší přesuny sněhem.

Varianta
Skladem 2 - 3 ks
Značka: Alpina
3 740 Kč
Kategorie: boty
Záruka: 2 roky
provedení: dámské
podrážka: Rottefella NNN BC
zateplení: Thinsuate
membrána: Alpitex
zpevnění kotníku: plastové na suchý zip

Dámská noha je obzvláště vnímavá k nekomfortním pocitům chladu. Dámská verze Backcountry skituristické pohorky TRAVERSE EVE slovinského výrobce ALPINA udělá maximum, aby vás před zimou i jakýmkoliv dalším nepohodlím uchránila při krátké vyjížďce doma za chalupou i na celodenním přejezdu zasněžených plání. O teplo se stará mimořádně hřejivá izolace z mikrovlákna Thinsulate společnosti 3M, která chrání i v momentech, kdy sama navlhne, mokro z deště či sněhu dovnitř boty nepropustí schopná membrána Alpitex. Ve šněrovací části navíc botu utěsňuje proti vniknutí vnějšího vlhka dodatečné překrytí se zipem.

Alpina Traverse Eve je zkonstruována jako 2 v 1 bota s podrážkou systému Rottefella NNN ve verzi BC, tedy s hrubšími drážkami a zesílenou úchytnou osičkou pro větší odolnost a jistotu při vedení lyže volným sněhem mimo udržované stopy, i jako plnohodnotná zimní pohorka připravená na potřebné pěší přesuny. Vaši jistotu při vedení Backcountry běžky volným terénem zvýší i dodatečné plastové vyztužení v oblasti kotníku se stahováním na suchý zip.

Pozor! Pro tuto botu potřebujete vázání Rottefella NNN v některé z verzí BC. S klasickým turistickým vázáním Vám nebude fungovat. Nebudete-li si vědět rady s výběrem správného vázání, zavolejte či napište a společně to dáme dohromady.

  • provedení dámské
  • 2 v 1 Backcountry běžkařská bota a zimní turistická pohorka
  • podrážka Rottefella NNN ve verzi BC s hrubší vodící drážkou a zesílenou upevňovací osičkou vyladěná pro manévrování lyže volným terénem mimo stopu
  • mimořádně teplé mikrovlákno Thinsulate společnosti 3M stále drží teplo, i když navlhne
  • membrána Alpitex chrání vaše nohy před mokrem ze sněhu či deště
  • měkká flexe boty
  • dodatečné plastové vyztužení se stahováním na suchý zip v oblasti kotníku pomůže s jistějším vedením lyže v náročnějším terénu
  • velmi pohodlný vnitřek speciálně připravený pro dámskou anatomii nohy
  • vázání na tkaničky s dodatečným krytím na zip proti průniku mokra dovnitř boty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu