Backcountry boty na běžky Alpina TRAVERSE NNN BC

Pánská verze suché (Alpitex) a mimořádně teplé (Thinsulate) Backcountry skituristické pohorky vyšší střední třídy se zpevněným kotníkem a BC verzí podrážky Rottefella NNN pro dlouhé přejezdy zimní krajinou i pěší přesuny sněhem.

Varianta
Skladem - poslední kus
3 740 Kč
Kategorie: boty
provedení: pánské
podrážka: Rottefella NNN BC
zateplení: Thinsuate
membrána: Alpitex
zpevnění kotníku: plastové na suchý zip

Pánská bota TRAVERSE slovinského výrobce ALPINA patří do střední části produktové nabídky Backcountry bot, na něž je spoleh, a nabízí "packet" pro Vaše sucho, teplo a jisté vedení lyže na celodenních přejezdech zasněženou zimní krajinou v podobě mimořádně hřejivé izolace z mikrovlákna Thinsulate společnosti 3M, která zuby nehty drží teplo i v případech, kdy navlhne, dále membrány Alpitex bránící mokru ze sněhu či deště proniknout dovnitř boty až k nohám a prostor šněrování je proti proniknutí sněhu či mokru chráněn speciálním krytem na zip. Podobně jako ostatní Backcounty je i Alpina Traverse botou zkonstruovanou jako 2 v 1 pro skvělou kontrolu nad vedením lyže volným sněhem mimo udržované stopy díky podrážce Rottefella v terénní verzi BC i coby plnohodnotná zimní pohorka pro případné pěší přesuny cestou necestou sněhem. Jisté kontrole nad lyží napomáhá i plastové zpevnění kotníku fixované suchým zipem.

V naší nabídce můžete najít dvě mírně odlišná barevná provedení, černé s šedivými prvky černé s červenými prvky. Líbit se vám budou obě.

Pozor! Pro tuto botu potřebujete vázání Rottefella NNN v některé z verzí BC. S klasickým turistickým vázáním Vám nebude fungovat. Nebudete-li si vědět rady s výběrem správného vázání, zavolejte či napište a společně to dáme dohromady.

  • provedení pánské
  • Backcountry / zimní turistická bota
  • podrážka Rottefella NNN BC s hrubší vodící drážkou a zesílenou upevňovací osičkou
  • mimořádně teplé mikrovlákno Thinsulate společnosti 3M, které stále drží teplo, i když je mokré
  • membrána Alpitex chrání vaše nohy před mokrem ze sněhu či deště
  • měkká flexe boty
  • kotník vyztužen plastem s uchycením na suchý zip
  • velmi pohodlný vnitřek pro pánskou anatomii nohy
  • vázání na tkaničky s ochrannou vrstvou uzavíratelnou zipem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu