Backcountry skipohorky na běžky Alpina BC 2250 NNN BC

Backcountry bota s nejvyšší výbavou se postará o vaše teplo (Thinsulate), sucho (Alpitex) a kontrolu nad vedením běžky (vysoká opora kotníku a BC podrážka) na dlouhých celodenních výpravách mimo stopy zasněženým terénem horských strání. Podrážka pro vázání Rottefella NNN BC.

Varianta
Skladem - poslední kus
Značka: Alpina
4 690 Kč
Kategorie: boty
Záruka: 2 roky
provedení: unisex
podrážka: Rottefella NNN BC
zateplení: Thinsuate
membrána: Alpitex
zpevnění kotníku: plastová přezka
  • provedení unisex
  • 2-v-1 Backcountry bota na běžky s konstrukcí zimní turistické pohorky
  • podrážka Rottefella NNN BC s hrubší vodící drážkou a zesílenou upevňovací osičkou pro důležitou kontrolu lyže ve volném sněhu
  • mimořádně teplé mikrovlákno Thinsulate drží teplo, i když je samo vlhké
  • membrána Alpitex dovoluje botě dýchat, zatímco chrání vaše nohy před vlhkem ze sněhu či vody vně boty
  • středně tvrdá bota
  • vysoká bota s masivním plastovým zpevněním v oblasti kotníku fixovaným plastovou přezkou se zámkem
  • pohodlný anatomicky tvarovaný vnitřek boty
  • vázání tkaničkami y s dodatečným překrytím na zip proti vlhku

Čistokrevná Backcountry skipohorka na běžky BC 2250 nejvyšší třídy slovinské značky ALPINA má veškerou myslitelnou výbavu, aby vaše nohy hýčkala teplem a suchem během dlouhých hodin na zasněžených lesních cestách a horských stráních a vás nechala soustředit se jen na samotnou radost z jízdy. Konstrukčně jde v podstatě o botu 2-v-1, která spojuje jezdeckou botu pro kontrolu nad skluzem a vedením běžky ve stopě i volném sněhu a zimní pohorku připravenou do míst, kde bude zapotřebí slézt, hodit lyže na ramena a kus cesty zdolat pěším přesunem.

O teplo a sucho v botě se vám bude starat mimořádně teplá izolace z mikrovlákna Thinsulate, udržující tepelnou pohody i v momentech, kdy sama navlhne, a to společně s membránou Alpitex, mající za úkol udržet botu prodyšnou, ale nepustit dovnitř vlhko ze sněhu a vody vně boty. Vlhkost izoluje i dodatečné překrytí zavazovací části boty. Backcountry bota Alpina BC 2250 vyniká už na pohled vysokou masivní plastovou oporou kotníku s fixací pomocí plastové spony a oporou paty. Dodá vám tak důležitou jistotu při kontrole a vedení lyže ve volném sněhu mimo udržované stopy či ve sjezdech. Na rozdíl od ostatních Backcountry bot v naší nabídce vybavených měkkou flexí je BC 2250 botou středně tvrdou.

Podrážka systému NNN BC je vybavená hlubokými drážkami pro jisté vedení lyže v terénu a zesílenou upevňovací osičkou snášející tvrdší zacházení při jízdách mimo udržované stopy. Pasuje do vázání kategorie Rottefella NNN BC a nebude vám rozměrově sedět na klasických turistických vázáních Rottefella NNN. V případě nejistoty vám s výběrem a doporučením vhodného vázání rádi pomůžeme (obchod@zimnismecka.cz).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu